Müşteri Hizmetleri:
(0326) 214 60 60
(0326) 213 45 03


Tüm Çevre Gezileri ve Akşam Yemekler Dahil!

Holi Festivali Turları ile Hindistan’da renklerin dansına şahit olun!

Dünyanın en renkli etkinliklerinden biri olan Holi Festivali şimdi çok uygun fiyatlarla!


 Agra (1) & Fatehpur Sikri & Jaipur (2) & Delhi (2)


 Hindistan Vizesi !


 Kalkış Tarihleri :  06/03/2020-12/03/2020

Seyahat Planı : 
1. GÜN
İSTANBUL - DOHA - DELHİ
İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Qatar Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan 2,5 saat önce 11.00’de buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Qatar Havayolları’nın QR 240 sefer sayılı uçuşu ile 13.35’te Doha’ya uçuyoruz. Yerel saat ile 17.40’ta Doha’ya varıyoruz. Saat 19.45’te Qatar Havayollarının QR 578 sefer sayılı uçuşu ile Delhi’ye hareket ediyoruz.

2. GÜN DELHİ - AGRA
Saat 02.05’te Delhi’ye varıyoruz. Delhi’ye varışımızın ardından Agra’ya hareket. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğumuz ardından Agra’ya varış. Sabah kahvaltısının ardından ilk durağımız Kızıl Kale olarak da bilinen Agra Kalesi olacaktır. Turumuz sonrasında öğle yemeği için serbest zaman. Sonrasında UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan ve Dünya’nın Yedi Harikasından biri olan Tac Mahal’I keşfeceğiz. Turumuzun ardından otel transferimizi gerçekleştiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek Mohabbat Taj Show’una katılabilirler. Akşam yemeği ve gecelememiz Agra’daki otelimizde.

Alternatif Program : Mohabbat Taj Show ; Bu turumuzda Şah Cihan’ın eşi kraliçe Mumtaz Mahal’e olan dillere destan aşkını ve eşi için yaptırdığı mimari harikası Taj Mahal’in hikayesini anlatan müzikal tiyatro göstereisi ile eşsiz anlar 60 Euro

3. GÜN AGRA - FATEHPUR SİKRİ - JAİPUR 
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip Jaipur’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 5-6 saatlik yolculuğumuz sırasında yol özerinde Fatehpur Sikri’yi ziyaret edeceğiz. İmparator Akbar’ın 1569 yılında oğlunun doğumu şerefine yaptırdığı sarayları, camileri ve kaleleri ile Fatehpur Sikri, yapımından 14 yıl sonra politik nedenlerden ötürü terk edilmiştir. Şu anda çöl şehir olarak da anılmaktadır. Burada geniş avlu, büyük dörtgen avlu ve Pachisi’nin yanısıra Jodha Bai Sarayı, Mariam Sarayı, Birbal Sarayı, Rüzgar Sarayı, Panch Mahal ve Fatehpur Sikri’nin sembollerinden Şeh Salim Chisti’nin onuruna yapılmış olan Cuma Camisi ve Salim Chisti’in mozolesini ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrasında Jaipur’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımıza istinaden otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek Bollywood Sineması Turuna katılabilirler. Akşam yemeği ve gecelememiz Jaipur’daki otelimizde.

Alternatif Program : Bollywood Sineması ; 1976 yılından beri bir çok Bollywood filminin prömiyerinin yapıldığı ve Jaipur’un simgelerinden biri haline gelen Raj Madir’de bir Bollywood filmini izleme fırsatı bulacaksınız. Rehberimiz filmden once filmin hikayesi hakkında size bilgilendirecek. 30 Euro

4. GÜN JAİPUR
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Jaipur’un 11 km dışında bulunan ve 1728 yılına kadar bölgenin başkenti olan Amber Kalesi’ni ziyaret edeceğiz. Jeepler ile bu meşhur kalenin bulunduğu tepeye çıkarken burada aynı zamanda aynalar ile görkemli bir ışıltıya sahip olan Sheesh Mahal, bir diğer adı ile Zafer Salonu, Jai Mahal ve Kali Tapınağı’nı da görme fırsatını yakalayacağız. Turumuzun ardından Jaipur’un merkezinde bulunan Şehir Sarayı, astrolojik gözlem evi Jantar Mantar ve Rüzgar Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Akşam yemeği ve gecelememiz Jaipur’daki otelimizde.

5. GÜN JAİPUR - DELHİ
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Delhi’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 6 saat sürecek yolculuğumuzun ardından öğle yemeği ve alışveriş için serbest zaman. Sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Akşam bir Hint ailesinin evine konuk olup Hint kıyafetleri ile Hint müziği eşliğinde eğleneceğiz. Akşam yemeği ve gecelememiz otelimizde.

6. GÜN DELHİ
Havalimanında karşılanma ve bizi bekleyen özel aracımız ile tarih boyunca pek çok hanedanlığın hüküm sürdüğü, anıtları ve mimarisi ile zengin bir şehir olmasının yanı sıra, 500 yıldan beri Yamuna Nehri kıyısında yer alan ve sayısız şehrin doğup yok olduğu büyük bir anakent ve mezarlıklar şehri olan Delhi’yi keşfe çıkacağız. Gezimize ilk olarak Eski Delhi’den başlıyoruz. Şah Cihan tarafından kırmızı kum taşından sekizgen şeklinde yaptırılan Kırmızı Kale’nin önünden geçecek ve Hindistan’ın en büyük camisi olan Cuma Camisi’ni göreceğiz. Mahatma Gandhi’nin anıt mezarını ziyaret ettikten sonra geleneksel çekçekler ile kısa bir tur yapacağız. Tur sonrasında öğle yemeği için serbest zaman. Sonrasında Yeni Delhi turumuza başlıyoruz. Gerçekleştireceğimiz Yeni Delhi turumuzda Zafer Kulesi (Qutub Minar), Humayın Türbesi, Hindistan Kapısı, Başkanlık Sarayı, Parlamento Binası göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Delhi’deki otelimizde.

Alternatif Program : Bollywood Sineması ; 1976 yılından beri bir çok Bollywood filminin prömiyerinin yapıldığı ve Jaipur’un simgelerinden biri haline gelen Raj Madir’de bir Bollywood filmini izleme fırsatı bulacaksınız. Rehberimiz filmden önce filmin hikayesi hakkında size bilgilendirecek. 30 Euro

7. GÜN DELHİ - İSTANBUL 
Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Qatar Havayolları’nın QR 571 sefer sayılı uçuşu ile 09:40’ta Doha’ya uçuyoruz. Yerel saat ile 11:45’te Doha’ya varışımıza istinaden QR 245 sefer sayılı bağlantı uçuşuyla saat 13.50’de İstanbul’a hareket. Saat 18.25’de İstanbul’a varışımızın ardından turumuzun sonu. Bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek dileği ile.


Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetler :

 • Qatar Havayolları tarifeli seferi ile Doha aktarmalı İstanbul/Delhi/İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri
 • Belirtilen ve benzeri kategorideki otellerde 5 gece yarım pansiyon konaklamalar
  (Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri dahil)
 • Alan transferleri
 • Agra'ya varışta kahvaltı
 • Yeni Delhi ve Eski Delhi turları
 • Agra Kalesi turu ve giriş ücreti
 • Taj Mahal turu ve giriş ücreti
 • Fatehpur Sikri turu ve giriş ücreti
 • Amber Kalesi turu ve giriş ücreti
 • Jantar Mantar Gözlemevi giriş ücreti
 • Hint Ailesi ev ziyareti
 • Festival için gelenesel Hint Kıyafeti Kurta ve boyalar hediyemizdir.
  (Rezervasyon esnasında  beden ölçülerinizi S, M, L olarak mutlaka belirtiniz.)
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası.


Konaklanacak Oteller :

 • Agra - 4* Howard Plaza - The Fern vb.
 • Jaipur – 4* Golden Tulip vb.
 • Delhi – 5* Vivanta by Taj Dwarka vb.
Tarih Aralığı 2 Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk
06/03/2020-12/03/2020 990,00 EUR 990,00 EUR 1240,00 EUR (2-12) Yaş 920.00 EUR
(0-2) Yaş 220.00 EUR


Hindistan Turları, Holi Festivali Turu hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için ;

ATATÜRK CADDESİ MERKEZ OFİSİMİZ VE PALLADİUM AVM ANTAKYA ŞUBEMİZİ ziyaret edebilir,

0326 502 39 39 veya 0326 502 39 40 nolu telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Hizmetler :
- Yurtdışı çıkış fonu ( 50 TL ),
- Vize Ücreti (Yeşil pasaporta da vize gerekmektedir)
- Ekstra turlar,
- Seyahat Sigortası,
- Kişisel harcamalar,
- Öğle Yemekleri.

Avantajlı Ekstra Tur Paketleri : 

 • Birlikte alındığında 90 Euro yerine indirimle 65 Euro !
  (Rezervasyon esnasında alındığında geçerlidir, tur esnasında indirim uygulanmaz.)

  Mohabbat Taj Show + Bollywood Sineması Turu 

Uçuş Detayları :

Gidiş Ulaşımı :
 Qatar Airways    Qatar Airways - QR 240 13:35 İstanbul, Türkiye (IST-İstanbul Havalimanı) - 17:45  Doha, Katar (DOH)
Aktarma : Qatar Airways - QR 578 20:00 Doha, Katar (DOH) - 02:05 Delhi, Hindistan (DEL-Indira Gandhi)


Dönüş Ulaşımı : 
 Qatar Airways   Qatar Airways - QR 571 09:40 Delhi, Hindistan (DEL-Indira Gandhi) - 11:45  Doha, Katar (DOH)
Aktarma : Qatar Airways - QR 245 13:50 Doha, Katar (DOH) -18:25 İstanbul, Türkiye (IST-İstanbul Havalimanı)


Gezilecek Şehirler : 

AGRA

Hindistan’da en çok ziyaret edilen şehirlerin başında gelen Agra, Yamuna Nehri kıyılarındaki en eski şehirler arasındadır. Agra gezilecek yerler listesi yapmak ve Agra’da özellikle tatmanız gereken lezzetleri öğrenmek için seçimleriniz hemen Keşif Tour Agra turlarının yer aldığı Hindistan turlarından yana yapabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Agra görülmesi gereken yerler
 • Agra Kalesi
 • Tac Mahal
 • Yamuna Nehri

TADILMALI

Agra ne yenir
 • Etli pilav yemekleri
 • Tatlıları
 • Yemek sosları
 

FATEHPUR SİKRİ

Hindistan’ın Uttar Pradesh eyaletine bağlı Agra ilinde kent olan Fatehpur Sikri, yurt dışı tur seçenekleri arasında tercih edilenlerden. Hindistan turları ile görebileceğiniz Fatehpur Sikri şehrini yakından tanımak için aşağıda yer alan detaylardan yararlanabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Fatehpur Sikri görülmesi gereken yerler
 • Buland Darwaza
 • Jodha Bai’s Palace
 • Tomb of Salim Anıtı

TADILMALI

Fatehpur Sikri ne yenir
 • Etli pilav yemekleri
 • Tatlıları
 • Yemek sosları
 

JAİPUR

Caypur olarak da bilinen Jaipur, Pembe şehirdir. Hindistan'ın Racasthan eyaletinin başkenti olan Jaipur, 1728 yılında kurulmuş eski bir şehirdir. Jaipur gezilecek yerler hakkında ve tatmanız gereken lezzetler hakkında bir şeyler öğrenmek isterseniz seçimlerinizi yapabileceğiniz yerdesiniz. Keşif Tour Jaipur turları sizi bekliyor.

GÖRÜLMELİ

Jaipur görülmesi gereken yerler
 • Amber Kalesi
 • City Palace
 • Hawa Mahal

TADILMALI

Jaipur ne yenir
 • Etli pilav yemekleri
 • Tatlıları
 • Yemek sosları
 

DELHİ

17 milyon nüfusu ile Delhi, Hindisatan’ın en büyük ikinci şehridir. Aynı zamanda yurt dışı tur seçenekleri ile en çok gezilen şehirlerden olan Delhi’yi yakından tanımak için Keşif Tour Hindistan turlarına hemen göz atmalısınız. Delhi gezilecek yerler listenizde var ise aşağıda yer alan detayları kesinlikle not almalısınız.

GÖRÜLMELİ

Delhi görülmesi gereken yerler
 • Hümayun Türbesi
 • Kızıl Kale
 • Kutub Minar

TADILMALI

Delhi ne yenir
 • Etli pilav yemekleri
 • Tatlıları
 • Yemek sosları
 

HİNDİSTAN
italy
hakkında bilmeniz gerekenler : 
    Konuşulan Dil : Hintçe
Para Birimi : Hindistan Rupisi
Saat Farkı : 4
    Telefon: Ülke kodu: 91 Konsolosluk: 11 601701
    Genel: Başkenti Yeni Delhi ile en çok ziyaret edilen ülkelerden olan Hindistan, örf ve adetleri ile de oldukça farklıdır. Himalaya Vadileri’nde 4 mevsim görülürken, güneyde tropikal iklim yaşanıyor.
    Vergiler: Vergi iadesi bulunmuyor.
    Bahşiş: % 10 bahşiş hesaba eklenebiliyor.
Voltaj : 220 V


GENEL ŞARTLAR
• Keşif Tour, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
• Ulaşım ve rehber iletişim bilgileri tur hareketinden 48 saat önce iletilecektir. 
• Rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde ve güzergahlarında değişiklik yapabilirler. Yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde ekstra turlarda fiyat değişikliği olabilir ya da turlar gerçekleştirilmeyebilir.
• Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
• Ekstra tur otobüslerinden tura katılanlar dışındaki yolcular faydalanamaz.
• Programda belirtilen oteller müsaitliğe bağlı olarak aynı kategoride farklı otellerle değiştirilebilir.