Müşteri Hizmetleri:
(0326) 214 60 60
(0326) 213 45 03

Erken Rezervasyon 2019
KEŞİF TOUR, yurtiçinde 300'den fazla oteldeki Erken Rezervasyon kampanyaları ve 49 TL'den başlayan fiyatlar ile Erken Rezervasyon otel fiyatları sunmaktadır. 

0326 502 39 39 nolu çağrı merkezimizden erken rezervasyon ekonomik uçaklı paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
 
Erken Rezervasyon Nedir?
Tur operatörleri ve tesisler bir araya gelerek, misafirlerine yazın gidecekleri tatil için önceden rezervasyon yaptırmaları şartlı ile çok özel fiyatlar ve indirimler sunmaktadır. Tüm dünyada Kasım - Aralık aylarından başlayan ve senelerden beri ekonomik tatile gitme şansı olarak değerlendirilen Erken Rezervasyon kampanyaları Türkiye'de 10 seneden beri yapılmakta ve her sene daha da yaygınlaşmaktadır.
 
Erken Rezervasyon ne avantaj sağlar?
Türkiye'de otellerde dinamik fiyatlama sistemi kullanılmaktadır. Yani otellerin doluluk oranları arttıkça fiyatları da artabilmektedir. Erken Rezervasyon döneminde hem sezon taban fiyatları kullanılmakta hem de bu taban fiyatlar üzerinden %50 ile %15 arasında ilave indirimler verilmektedir. Böylece tatilinizi, hem taban fiyatlardan hem de özel indirimlerle en ekonomik şekilde satın almış olursunuz.
 
Erken Rezervasyon Kampanyası ne zamana kadar sürüyor?
Erken Rezervasyon kampanyası Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs olarak 6 periyotta yapılmaktadır. Her periyot takribi 1 ay sürer ve periyot sonrası bir çok otel'in indirim oranları düşer.
 
Erken Rezervasyonumu ne zaman yapmalıyım?
Rezervasyonunuzu ne kadar erken yaparsanız o kadar ucuz tatile gidebilirsiniz. Tek yapmanız gereken tatile gideceğiniz dönemi belirleyip KEŞİF TOUR'u aramak. Merkez ve Palladium Avm Antakya şubemizi de ziyaret ederek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Tatil danışmanlarımız sizler için en uygun tatili bulmanıza yardımcı olacaktır.
 
Erken Rezervasyondan aldığım rezervasyonumu iptal edebilir miyim?
Erken Rezervasyon güvence paketi satın almanız durumunda tatiliniz son 72 saate kadar sigorta altına alınır ve herhangi bir nedenle tatilinizi iptal etmeniz durumunda koşulsuz iptal hakkına sahip olabilirsiniz. Ancak erken rezervasyon güvence paketi almaz iseniz rezervasyonunuz iptali durumunda ücret iadesi yapılmamaktadır.
 
Erken Rezervasyon Güvence Paketi nedir?
Erken Rezervasyon güvence paketi misafirlerimize, yurt içi otellerde otele giriş süresine 72 saate kadar mazeretsiz olarak rezervasyonlarını iptal etme ve ödemiş oldukları ücreti geri alma imkanı sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı turlardaki güvence paketlerinde ise paket tur sözleşmesinde belirtilen iptal ve iade şartları geçerlidir.
 
Erken Rezervasyon Kampanyası periyotlarının SON GÜNÜ hakkında
Birçok misafirimiz rezervasyon işlemlerini Erken Rezervasyonun son gününe bırakmaktadır. Kimi zaman karar verilen otel son günkü ciddi talep ile dolmakta veya olası yaşanabilecek aksaklıklar (kredi kartı limitinin yetersizliği, eksil bilgi veya evraklar) rezervasyon süresinin uzamasına neden olabiliyor. Bu nedenle rezervasyonunuzu daha önceden yaptırmanızı tavsiye ederiz.