Müşteri Hizmetleri:
(0326) 214 60 60
(0326) 213 45 03


Anadolu’nun keşfedilmeyi bekleyen birbirinden güzel bölgelerini gezip görme fırsatı veren Yurt İçi Kültür Turları farklı il çıkış alternatifleri ve avantajlı fiyatlarla Keşif Tour ’da...

YURT İÇİ TURLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ ! 


Hatay Çıkışlı Yurt içi Turlar hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için ;

ATATÜRK CADDESİ MERKEZ SATIŞ OFİSİMİZİ ziyaret edebilir,

0326 214 60 60 veya 0326 213 45 03 nolu telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 

Hatay Çıkışlı Turlar ve Fiyatları

Ekonomik tur keyfi yaşamak isteyenler kişilere Hatay çıkışlı turlar sunuyoruz. Turlarımız ekonomik olmanın yanı sıra gidilen yerde kaliteli otellerde konaklama imkanı sunan turlar oluyor. Böylelikle Türkiye’nin farklı bölgelerini gören kişilerin yaptıkları geziler sonrasında akşamları otellerinde dinlenmelerini sağlıyoruz.
Hatay halkına sunduğumuz turlar onların Ege, Akdeniz, Karadeniz ve Kapadokya'yı görmelerini sağlıyor. Böylelikle Keşif Tur'u tercih eden kişilere keşfedebilecekleri yeni adresler sunuyoruz. Turlarımıza katılan müşterilerimize seyahat sigortası yapıyor ve seyahat sırasında yaşanabilecek kazalar için önlemler alıyoruz. Ayrıca farklı şehirleri görmek için turlarımıza katılan kişilere seçtikleri tur şehrinde konaklayabilecekleri nezih otellerde konaklama imkanı veriyoruz. Seçtiğimiz oteller şehre göre değişiklik gösteren 3 ve 4 yıldızlı konforlu oteller oluyor. Hatay halkına sunduğumuz bu kaliteli tur hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
 
#antakyaçıkışılıturlar #hatayçıkışlıturlar
#hatayhareketliturlar #antaktakyahareketliturlar