Müşteri Hizmetleri:
(0326) 214 60 60
(0326) 213 45 03


Kayak turu fırsatları ile yurtiçi ve yurtdışında en güzel kayak merkezleri artık çok uygun fiyatlarla!

En güzel kış tatilleri sizi bekliyor!

KAYAK TURLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ ! 


Kayak Turları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için ;

ATATÜRK CADDESİ MERKEZ SATIŞ OFİSİMİZİ ziyaret edebilir,

0326 214 60 60 veya 0326 213 45 03 nolu telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 

Yurt Dışı Kayak Turları

Kış turizminin en çok tercih edilen aktivitelerinden birisi şüphesiz kayak turlarıdır. Beyaza bürünmüş bir doğada kayak turu yapmak hem bedenen hem ruhen insanı dinlendirir. Kış turizmi için elverişli olan bölgelerde, kışın güzelliğini bizzat yaşamak isteyen insanlar için günübirlik veya yatılı olmak üzere çeşitli kayak turları düzenlenir ve bu harika etkinliklerle günlük hayatın stresinden uzaklaşılır. Tur katılımcıları hem eğlenir hem dinlenir hem de bol bol oksijen depolarlar. Özellikle yurtdışı kayak turları en çok tercih edilen kayak çeşididir.

Yurt dışı kış turizmi için elverişli bölgelerden olan Ukrayna, Avrupa'nın en gelişmiş kayak merkezlerinden olan Bansko, Bulgaristan-Pamporovo gibi kış sporları merkezlerine konaklamalı olarak lüks otobüslerle veya uçaklarla ulaşım sağlanmaktadır. Bansko kayak turları ile yeme içme ve kayağın dahil olduğu otellerde istediğiniz kadar konaklayarak yurt dışında da keyifli bir kış tatili yapmanız mümkündür.

Uludağ Kayak Turları

Uludağ, Bursa'nın 36 kilometre güneyinde yer alır ve ülkemizin en gözde kış tatili ve kış sporları merkezidir. Faunası ve florasının zenginliği nedeniyle milli park ilan edilen Uludağ'da çevre ormanlarla kaplıdır. Sadece kış turizmi için değil, yazın da kamp kurmak, trekking yapmak veya piknik yapmak isteyenlerin uğrak yeridir. Ülkemizde diğer kış sporları bölgelerine ulaşım açısından Uludağ en kolay ulaşım sağlanacak kış sporları merkezidir. Uludağ'a gerek yurt dışı gerek yurt içi her yerden rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır. Kara yolu araçlarıyla ulaşım sağlanabildiği gibi teleferik bölgesi olarak adlandırılan alandan muhteşem manzara eşliğinde teleferiklerle de bölgeye ulaşım sağlanabilmektedir. Bu nedenle kayak turları içerisinde Uludağ turları büyük bir önem taşımaktadır. 

Kışın ve karın güzelliğinin tadına varmak isteyen tatilciler ve kayak sporu yapmak isteyenler için günübirlik ve yatılı olmak üzere çeşitli kayak turları organize edilmektedir. Yeme içme ve konaklamanın da dahil olduğu kayak turları aralık ve nisan ayları arasında başlar ve biter. Ancak 2000 yılından bu yana kış turizmini biraz daha uzatabilmek amacıyla suni karlama da yapılmaktadır. Yaklaşık 20 adet kayak pisti bulunan Uludağ'da,  pistler 2 bölgeye ayrılır; 1. bölge ilk defa kayacak amatörler için düşük ve orta zorlukta, 2. bölge ise profesyoneller için yüksek zorlukta olan pistlerdir. Normal kış şartlarında kar kalınlığının 3 metreyi bulduğu Uludağ'da, 1750- 2543 m. yükseklik arasında kayak alanı vardır ve dağdaki toplam pist uzunluğu 20 km.yi bulmaktadır.

Kartalkaya Kayak Turları

Türkiye'nin her yerinden rahatlıkla ulaşım sağlanacak kış sporu ve kış tatili merkezlerinden biri de Marmara bölgesinde yer alan Bolu Kartalkaya'dır. Kartalkaya en çok tercih edilen turlardan biri olmanın yanı sıra, en ucuz kayak turları ile her kesime hitap eden kış sporu merkezlerinden biridir. Kartalkaya'da kayaktan daha çok snowboard yapabilirsiniz. Kayak sezonu aralık ve mart ayları arasındadır. Bölgede çeşitli kış sporlarının yanı sıra, mis kokulu çam ormanları arasında gezintilere de çıkabilirsiniz.

Kocaeli'ne bağlı Kartepe de kış sporları için elverişli kayak merkezlerinden biridir. Kış tatilcilerinin yoğun ilgisini çeken Kartepe, Marmara Bölgesi'nin 3. yüksek noktasında yer alır. Kartepe kayak turları da aralık ayının ortalarında başlayıp mart ayında bitmektedir.

En Uygun Kayak Turları

Bütçenize en uygun kayak turları seçeneklerini belirlemek için, gideceğiniz bölgede bulunan tüm kayak merkezlerini ve otelleri araştırıp inceleyerek kış tatilinize çıkabilirsiniz. Erken rezervasyon turları arasından kayak turlarını tercih ederek aktivite dolu bir tatile çıkabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmanız durumunda son dakika turları arasından tercih yaparak uygun kayak turuna çıkabilirsiniz.

#kayakturları #uludağturları #sarıkamışturları

#palandökenturları #erciyesturları #kartalkayaturları

#davrazturları #kartepeturları #banskoturları

#pamporovoturları #isviçrekayakturları