Müşteri Hizmetleri:
(0326) 214 60 60
(0326) 213 45 03


HEM BEDENEN HEM RUHEN YENİLENMEK İSTEYENLER İÇİN

%50 'YE VARAN İNDİRİMLER VE KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİ İLE

EN SEÇKİN TERMAL OTELLER KEŞİF TOUR'DA

TERMAL OTELLER İÇİN TIKLAYINIZ !


 Termal Oteller hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için ;

ATATÜRK CADDESİ MERKEZ SATIŞ OFİSİMİZİ ziyaret edebilir,

0326 214 60 60 veya 0326 213 45 03 nolu telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Termal Otel Fiyatları

 

Tatilcilerin pek çoğunun tercihlerinde ön sırada yer alan Termal Oteller için erken rezervasyondan ve farklı kampanyalardan yararlanmak avantajlı olmaktadır. Hem ilkbahar yaz sezonunda hem de sonbahar kış döneminde taleplerin arttığı termal otel hizmetleri, havaların serinlemesiyle, en çok tercih edilen turizm tesislerinin başında gelmektedir. Henüz havaların soğumadığı dönemlerde öngörülü davranarak kış tatili planlarınızı yaparken Yalova Termal Otel, Afyon Termal Otel veya yurdun farklı bölgelerindeki birbirinden cazip termal tesislerde yerinizi ayırtarak avantajları yakalayabilirsiniz.

Termal otel turları satın alırken bütçenize ve beğeninize hitap eden tesisleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Sağladıkları konfor, termal tesislerdeki yemek menülerinin zenginliği, bulundukları yörenin lezzetlerini ve dünya mutfağını kapsayan çeşitlilikleri, gelen konukları oldukça memnun etmektedir. Termal otel ortalama fiyatları incelerken kriterlerinizi bu özellikleri dikkate alarak belirleyebilirsiniz.

Kaplıca Otelleri

Kaplıca otelleri, özellikle bahar aylarında ve kış mevsiminde tercih ediliyor. Yıl boyunca faaliyet gösteren kaplıca otellerine erken rezervasyon fırsatları sayesinde uygun fiyatlı rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kaplıca otelleri, yer altından çıkan minaralli doğal su kaynaklarının havuzlara aktarılmasıyla sağlık turizmine hizmet ediyor. Birçok hastalığın tedavisine yardımcı olarak kaplıca suları kullanılıyor. Otellerde spa hizmetleri, tedavi koçları gibi alternatif hizmetler de sunuluyor. Oteller farklı konsept seçenekleri de sunuyor. Bu konseptler arasında oda kahvaltı, yarım pansiyon ve herşey dahil kaplıca otelleri de bulunuyor. Dilediğiniz bölgede kaplıca otellerine gitmek için filtre seçeneklerini kullanabilir, en iyi otellerde konaklama imkanı elde edebilirsiniz.

Termal Otellerde Mutlaka Yapılması Gerekenler

Yalnızca belirli bir yaş grubunu değil tüm yaş gruplarını hedefleyerek kurulan pek çok farklı termal tesis arasında, çocuk dostu ilkesiyle hizmet veren; termal havuz dışında açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla, su kaydırağı, aqua park, mini club, çocuk bakımı servisi gibi birçok hizmeti de konuklarına sunan termal tatil otelleri ön plana çıkmaktadır. Tesislerde hem sıcacık termal suların şifasından faydalanabilir hem de her yaş grubuna hitap eden farklı etkinliklerden aileniz ve sevdiklerinizle birlikte faydalanabilirsiniz.

Hangi Bölgedeki Termal Otelleri Tercih Etmeliyim?

Hemen tüm bölgelerde bir doğal zenginlik olarak var olan termal sular, pek çok kişinin ilgi ve talebini göz önünde bulunduran turizm yatırımcılarının çabalarıyla günümüzde çok sayıda tesisin kurulmasına ilham vermiştir. Pek çok tesise hava yoluyla ulaşım mümkünken bazılarına uçuş sonrası birkaç saatlik kara yolu ile ulaşılabilmektedir.

Marmara bölgesi içinde yer alan Yalova termal otelleri için İstanbul'dan deniz yoluyla ulaşım oldukça kolaydır. Kapadokya bölgesinde yer alan  Kırşehir Termal Otel için yakında bulunan Nevşehir veya Kayseri uçuşu sonrası kısa bir otobüs yolculuğuyla ulaşım yapılabilmektedir. Ege'de ön plana çıkan Afyon termal otelleri bölgesine otobüsle ulaşılabilir veya Zafer Havalimanı sonrası kara yoluyla kolaylıkla transfer sağlanabilir. Karadeniz bölgesinde bulunan Çorum termal tesislerine kara yolu ile ulaşmak mümkünken en yakın havaalanı, 176 Km mesafedeki Samsun havalimanıdır. Güney'de bulunan Gaziantep termal oteller için kara yolu veya hava yolu ulaşımı tercih edilmektedir. Amasya, Muğla, Sivas ve daha pek çok ilde yer alan termal otel fiyatları ve ulaşım kolaylıklarını inceleyerek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Ayrıca İç Anadolu bölgesinde hizmet veren Eskişehir otelleri arasından termal otelleri seçerek sağlık dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

Termal Otel Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Ulaşım imkanları, tesis kalitesi, otel fiyatları, çocuk konsepti gibi kriterlerin yanı sıra erken rezervasyon ve kampanyaları takip etmek termal tatil yapmak isteyenler için avantaj sağlamaktadır. Özellikle kış sezonunda artış gösteren ilgi sebebiyle yoğunlaşan termal turizm tesislerinde yer bulabilmek ve uygun fiyatlarla tatil yapabilmek önceden planlama ve takip sayesinde fırsata dönüşmektedir.

Termal Oteller Hakkında

İş yorgunluğunu veya büyük şehirde yaşamanın getirdiği stresi atmak, rahat bir nefes almak, en önemlisi de bedensel yakınmaları azaltmak amacıyla tatilcilerin tercih ettiği termal otelleri, sağlık turizmi açısından olduğu kadar, verdikleri diğer hizmetlerle de öne çıkmaktadır. Romatizma şikayetlerine, eklem ağrılarına, cilt hastalıklarına ve aklınıza gelebilecek çok çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği ve olumlu katkılarının artık herkes tarafından kabul edildiği doğal yeraltı sularının bulunduğu turizm tesisleri, tüm dünyada çok talep görmektedir. Anadolu topraklarında rastlanan sağlıklı ve doğal suların binlerce yıldır bilinen şifasından faydalanmak üzere hazırlanan konforlu termal oteller, gün geçtikçe daha fazla ilgiyle karşılanmaktadır.

Size en uygun termal otelleri kaçırmamak için erken rezervasyon otelleri imkanlarından faydalanabilirsiniz.

 

#termaloteller #spaotelleri #thermaloteller

#afyonotelleri #pamukkaleotelleri